Etkinlik Takvimi

TİYATRAL SANATLAR AKADEMİSİ VAKFI  AYLIK ETKİNLİK TAKVİMİ
ŞUBAT 2019
OCAKMART
X
PZT
SA
ÇRŞ
PE
CU
CT
PA
28
29
30
31
1
2
3

Asım Dede ile
Zamanda Yolculuk

03 Mart 2018
 İBB Şile KM
  12.00

Çekirdek 
Aile

03 Mart 2018
  İBB Okçular Vakfı
Sahnesi
  14.00

Gog

03 Mart 2018
  Profilo KM
  20.30

Gog

27 Mart 2018
  Tuzla İdris Güllüce KM
  20.00

Asım Dede ile
Zamanda Yolculuk

03 Şubat 2018
  İBB Bağcılar Ebu Bekir KM
  14.00

Babaannemin
Çantası

03 Şubat 2018
  Gürsel Mahalle Konağı
  14.00

Asım Dede ile
Zamanda Yolculuk

03 Mayıs 2018
  İBB Tuzla
İdris Güllüce KM
  13.00

Gog

03 Mayıs 2018
  İBB Güngören
Erdem Beyazıt KM
  20.00

Tatar Çölü

01 Şubat 2019
  Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
  20.00

Asım Dede ile
Zamanda Yolculuk

02 Şubat 2019
  Tuzla Şifa KM
  11.00 | 2 Seans

Oburcuk

03 Şubat 2019
  Ümraniye Necmettir
Erbakan KM
  12.00

Hay Aksi

03 Şubat 2019
  Başakşehir
Kültür Merkezi
  20.00
4
5
6
7
8
9
10

Pürtelaş

02 Nisan 2018
  KYK Maltepe Öğrenci Yurdu
  19.00

Çekirdek Aile

08 Mayıs 2018
 Kağıthane 
Seyrantepe KM
  14.00

Gelibolu'dan
Mektuplar

08 Mayıs 2018
  Sultanahmet
İlimevi Vakfı
  17.00

Hay Aksi

09 Ocak 2019
  Atatürk Öğrenci Yurdu
  19.00

Sürgün

07 Şubat 2019
  Başakşehir KM
  
20.00

Hay Aksi

08 Şubat 2019
  Konya
Büyükşehir Belediyesi
  
20.00

Babaannemin
Çantası

09 Şubat 2019
  Konya
Büyükşehir Belediyesi
  
11.30 | 2 Seans

Oburcuk

09 Şubat 2019
  Konya
Büyükşehir Belediyesi
  
12.00

Hay Aksi

09 Şubat 2019
  Konya
Büyükşehir Belediyesi
  
20.00

Oburcuk

10 Şubat 2019
  Sarıyer
Kültür Merkezi
  
11.00

Tatar Çölü

10 Şubat 2019
  Sarıyer
Kültür Merkezi
  
20.00
11
12
13
14
15
16
17

Gog

14 Mayıs 2018
  Kartal AİHL
  16.00

Tatar Çölü

15 Ocak 2019
  Atatürk Öğrenci Yurdu
  19.00

Tatar Çölü

16 Ocak 2019
  Atatürk Öğrenci Yurdu
  19.00

Tatar Çölü

14 Şubat 2019
  Şile
Kültür Merkezi
  
20.00

Hay Aksi

18 Ocak 2019
  Ümraniye Necmettin Erbakan KM
  19.30

Tatar Çölü

16 Şubat 2019
  Kadıköy
Halk Eğitim Merkezi
  
20.00

Sürgün

17 Şubat 2019
  Sarıyer
Kültür Merkezi Merkezi
  
20.00
18
19
20
21
22
23
24

Babaannemin Çantası

21 Ocak 2019
  Ümraniye Cemil Meriç KM
  13.30 | 2 Seans

Neşeli Yuva

19 Şubat 2019
  Güngören
Kültür Merkezi
  
11.00

Tatar Çölü

25 Ekim 2018
  İBB Esenyurt Şehit Erol Olçok KM
  20.00 

Sürgün

22 Şubat 2019
  Ümraniye
Necmettin Erbakan KM
  
19.30

Neşeli Yuva

23 Şubat 2019
  Sarıyer
Kültür Merkezi
  
12.00

Tatar Çölü

23 Şubat 2019
  Kadıköy
Halk Eğitim Merkezi
  
20.00

Hay Aksi

24 Şubat 2019
  Kartal
Bülent Ecevit KM
  
20.00
25
26
27
28

Çerkirdek Aile

11 Şubat 2018
  Ümraniye Necmettin
Erbakan KM
  12.00

Babaannemin Çantası

11 Şubat 2018
  Beykoz Ahmet
Mithat Efendi KM
  14.00

Oburcuk

30 Ocak 2019
 Kadıköy 15 Temmuz Şehitleri
Konferans ve Spor Salonu
  14.00 

Oburcuk

31 Ocak 2019
 Sultanbeyli N. Erbakan KM
  16.00 

Sürgün

27 Nisan 2018
  Küçükçekmece
  10.00

Pürtelaş

27 Nisan 2018
  Ümraniye
Cemil Meriç KM
  19.30

Sürgün

27 Nisan 2018
  Sultanbeyli
N. Erbakan KM
  20.00

Babaannemin
Çantası

28 Nisan 2018
   Hamidiye Gençlik Merkezi
  14.00

Gog

28 Nisan 2018
  Profilo KM
  20.30

Babaannemin
Çantası

29 Nisan 2018
   Hamidiye Gençlik Merkezi
  14.00