Etkinlik Takvimi

TİYATRAL SANATLAR AKADEMİSİ VAKFI  AYLIK ETKİNLİK TAKVİMİ
OCAK 2019
ŞUBATARALIK
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
31
01
02
03
04


TATAR ÇÖLÜ

04 OCAK 2019
  
KADIKÖY HALK EĞİTİM MERKEZİ
 20.00


TATAR ÇÖLÜ

05 OCAK 2019
  
KADIKÖY HALK EĞİTİM MERKEZİ
 20.00


HAY AKSİ

05 OCAK 2019
  
TUZLA SAHİL SAHNESİ
 20.00
05
06


TATAR ÇÖLÜ

06 OCAK 2019
  
KOZYATAĞI KM
 19.30
07
08
09


HAY AKSİ

09 OCAK 2019
  
ATATÜRK ÖĞRENCİ YURDU
 19.00
10
11

KELEBEK
AVCISI

12 OCAK 2019
  
ÜM. M. AKİF ERSOY KM
 12.00


OBURCUK

12 OCAK 2019
  
ŞİLE KM
 12.00
12
13
14
15


TATAR ÇÖLÜ

15 OCAK 2019
  
ATATÜRK ÖĞRENCİ YURDU
 19.00
16


TATAR ÇÖLÜ

16 OCAK 2019
  
ATATÜRK ÖĞRENCİ YURDU
 19.00
17


SÜRGÜN

17 OCAK 2019
  
TUZLA İDRİS GÜLLÜCE KM
 20.00
18


HAY AKSİ

18 OCAK 2019
  
ÜM. N. ERBAKAN KM
 19.30
19


NEŞELİ YUVA

19 OCAK 2019
  
SEYRANTEPE KM
 14.00
20


NEŞELİ YUVA

20 OCAK 2019
  
SEYRANTEPE KM
 14.00


NEŞELİ YUVA

20 OCAK 2019
  
Ş. K. M. F. SAFİTÜRK KM
 14.00


HAY AKSİ

20 OCAK 2019
  
CEM KARACA KM
 20.00
21

BABAANNEMİN
ÇANTASI

21 OCAK 2019
  
Ü. CEMİL MERİÇ KM
 13.30 | 2 SEANS


NEŞELİ YUVA

22 OCAK 2019
  
SEYRANTEPE KM
 14.00


OBURCUK

22 OCAK 2019
  
ENVER ÖREN KM
 16.00
22
23


HAY AKSİ

23 OCAK 2019
  
MALTEPE KYK
 19.00
24


OBURCUK

27 OCAK 2019
  
ESENLER A. BAŞTÜRK KM.
 16.00


TATAR ÇÖLÜ

26 OCAK 2019
  
KONYA BÜYÜKŞEHİR BEL.
 19.00
25

KELEBEK
AVCISI

26 OCAK 2019
  
KONYA BÜYÜKŞEHİR BEL.
 12.00


TATAR ÇÖLÜ

26 OCAK 2019
  
KONYA BÜYÜKŞEHİR BEL.
 19.00
26
27


TATAR ÇÖLÜ

27 OCAK 2019
  
FATİH ALİ EMİRİ EFENDİ KM
 20.00
28
29


NEŞELİ YUVA

29 OCAK 2019
  
ENVER ÖREN KM
 12.00
30


OBURCUK

30 OCAK 2019
  
KADIKÖY 15 TEMMUZ ŞKVSS
 14.00
31


OBURCUK

31 OCAK 2019
  
S.BEYLİ N. ERBAKAN KM
 16.00
X
PZT
SA
ÇRŞ
PE
CU
CT
PA
31
1
2
3
4
5
6

Asım Dede ile
Zamanda Yolculuk

03 Mart 2018
 İBB Şile KM
  12.00

Çekirdek 
Aile

03 Mart 2018
  İBB Okçular Vakfı
Sahnesi
  14.00

Gog

03 Mart 2018
  Profilo KM
  20.30

Gog

27 Mart 2018
  Tuzla İdris Güllüce KM
  20.00

Asım Dede ile
Zamanda Yolculuk

03 Şubat 2018
  İBB Bağcılar Ebu Bekir KM
  14.00

Babaannemin
Çantası

03 Şubat 2018
  Gürsel Mahalle Konağı
  14.00

Asım Dede ile
Zamanda Yolculuk

03 Mayıs 2018
  İBB Tuzla
İdris Güllüce KM
  13.00

Gog

03 Mayıs 2018
  İBB Güngören
Erdem Beyazıt KM
  20.00

Tatar Çölü

04 Ocak 2019
  Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
  19.30

Tatar Çölü

05 Ocak 2019
  Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
  19.30

Hay Aksi

05 Ocak 2019
  Tuzla Sahil Tiyatro Sahnesi
  20.00

Tatar Çölü

06 Ocak 2019
  Kozyatağı Kültür Merkezi
  19.30
7
8
9
10
11
12
13

Pürtelaş

02 Nisan 2018
  KYK Maltepe Öğrenci Yurdu
  19.00

Çekirdek Aile

08 Mayıs 2018
 Kağıthane 
Seyrantepe KM
  14.00

Gelibolu'dan
Mektuplar

08 Mayıs 2018
  Sultanahmet
İlimevi Vakfı
  17.00

Hay Aksi

09 Ocak 2019
  Atatürk Öğrenci Yurdu
  19.00

Sürgün

10 Mayıs 2018
  Esenyurt
Şehir Erol Olçok KM
  20.00

Sürgün

12 Ekim 2018
  İBB Güngören Erdem Beyazıt KM
  20.00

Kelebek Avcısı

12 Ocak 2019
  Ümraniye
Mehmet Akif Ersoy KM
  12.00

Oburcuk

12 Ocak 2019
  Şile KM
  12.00

Neşeli Yuva

14 Ekim 2018
  İBB Fatih Ali Emiri Efendi KM
  14.00
14
15
16
17
18
19
20

Gog

14 Mayıs 2018
  Kartal AİHL
  16.00

Tatar Çölü

15 Ocak 2019
  Atatürk Öğrenci Yurdu
  19.00

Tatar Çölü

16 Ocak 2019
  Atatürk Öğrenci Yurdu
  19.00

Sürgün

17 Ocak 2019
  Tuzla İdris Güllüce KM
  20.00

Hay Aksi

18 Ocak 2019
  Ümraniye Necmettin Erbakan KM
  19.30

Neşeli Yuva

19 Ocak 2019
  Seyrantepe KM
  14.00

Neşeli Yuva

20 Ocak 2019
  Seyrantepe KM
  14.00

Neşeli Yuva

20 Ocak 2019
  Ümraniye Şehit
K. M. F Safitürk KM
  14.00

Hay Aksi

20 Ocak 2019
  Bakırköy
Cem Karaca KM
  20.00
21
22
23
24
25
26
27

Babaannemin Çantası

21 Ocak 2019
  Ümraniye Cemil Meriç KM
  13.30 | 2 Seans

Neşeli Yuva

22 Ocak 2019
  Seyrantepe KM
  14.00 

Oburcuk

22 Ocak 2019
 Yenibosna Enver Ören KM
  16.00 

Hak Aksi

23 Ocak 2019
  KYK Maltepe Öğrenci Yurdu
  19.00

Tatar Çölü

25 Ekim 2018
  İBB Esenyurt Şehit Erol Olçok KM
  20.00 

Oburcuk

25 Ocak 2019
 Adem Baştürk KM
  16.00 

Tatar Çölü

25 Ocak 2019
Konya Büyükşehir Belediyesi
  19.00 

Kelebek Avcısı

26 Ocak 2019
  Konya Büyükşehir Belediyesi
  12.00

Tatar Çölü

26 Ocak 2019
Konya Büyükşehir Belediyesi
  19.00 

Tatar Çölü

27 Ocak 2019
  Fatih Ali Emiri Efendi KM
  20.00
28
29
30
31

Çerkirdek Aile

11 Şubat 2018
  Ümraniye Necmettin
Erbakan KM
  12.00

Babaannemin Çantası

11 Şubat 2018
  Beykoz Ahmet
Mithat Efendi KM
  14.00

Neşeli Yuva

29 Ocak 2019
 Yenibosna Enver Ören KM
  12.00 

Oburcuk

30 Ocak 2019
 Kadıköy 15 Temmuz Şehitleri
Konferans ve Spor Salonu
  14.00 

Oburcuk

31 Ocak 2019
 Sultanbeyli N. Erbakan KM
  16.00 

Sürgün

27 Nisan 2018
  Küçükçekmece
  10.00

Pürtelaş

27 Nisan 2018
  Ümraniye
Cemil Meriç KM
  19.30

Sürgün

27 Nisan 2018
  Sultanbeyli
N. Erbakan KM
  20.00

Babaannemin
Çantası

28 Nisan 2018
   Hamidiye Gençlik Merkezi
  14.00

Gog

28 Nisan 2018
  Profilo KM
  20.30

Babaannemin
Çantası

29 Nisan 2018
   Hamidiye Gençlik Merkezi
  14.00