Etkinlik Takvimi

TİYATRAL SANATLAR AKADEMİSİ VAKFI  AYLIK ETKİNLİK TAKVİMİ
NİSAN 2019
MART
X
PZT
SA
ÇRŞ
PE
CU
CT
PA
1
2
3
4
5
6
7

Asım Dede ile
Zamanda Yolculuk

03 Mart 2018
 İBB Şile KM
  12.00

Çekirdek 
Aile

03 Mart 2018
  İBB Okçular Vakfı
Sahnesi
  14.00

Gog

03 Mart 2018
  Profilo KM
  20.30

Gog

27 Mart 2018
  Tuzla İdris Güllüce KM
  20.00

Asım Dede ile
Zamanda Yolculuk

03 Şubat 2018
  İBB Bağcılar Ebu Bekir KM
  14.00

Babaannemin
Çantası

03 Şubat 2018
  Gürsel Mahalle Konağı
  14.00

Asım Dede ile
Zamanda Yolculuk

03 Mayıs 2018
  İBB Tuzla
İdris Güllüce KM
  13.00

Gog

03 Mayıs 2018
  İBB Güngören
Erdem Beyazıt KM
  20.00

Sürgün

05 Nisan 2019
  Pendik Atatürk KM
  20.00

Oburcuk

06 Nisan 2019
  Tuzla Şifa KM
  11.00 | 2 Seans

Oburcuk

07 Nisan 2019
  ümraniye Cemil Meriç KM
  12.00
8
9
10
11
12
13
14

Pürtelaş

02 Nisan 2018
  KYK Maltepe Öğrenci Yurdu
  19.00

Kelebek Avcısı

05 Mart 2019
 Kağıthane 
Sultan Selim KM
  14.00

Hay Aksi

09 Ocak 2019
  Atatürk Öğrenci Yurdu
  19.00

Sürgün

07 Şubat 2019
  Başakşehir KM
  
20.00

Hay Aksi

08 Mart 2019
  Tuzla Şifa KM
  
19.00

Tatar Çölü

13 Nisan 2019
  Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
  
20.00

Oburcuk

14 Nisan 2019
  Güngören
Erdem Beyazıt KM
  
14.00

Sürgün

14 Nisan 2019
  Yenibosna
Enver Ören KM
  20.00
15
16
17
18
19
20
21

Sürgün

16 Nisan 2019
  Şile KM
  20.00

Tatar Çölü

16 Ocak 2019
  Atatürk Öğrenci Yurdu
  19.00

Tatar Çölü

18 Nisan 2019
  Esenler
Adem Baştürk KM
  
20.00

Tatar Çölü

19 Nisan 2019
  Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
  
20.00

Neşeli Yuva

20 Nisan 2019
  Şile KM
  
12.00

Tatar Çölü

21 Nisan 2019
  Kartal Bülent Ecevit KM
  
20.00
22
23
24
25
26
27
28

Babaannemin Çantası

21 Ocak 2019
  Ümraniye Cemil Meriç KM
  13.30 | 2 Seans

Neşeli Yuva

23 Nisan 2019
  Sultanbeyli
Necmettin Erbakan KM
  
17.00

Sürgün

24 Nisan 2019
  Ü. M. F. Safitürk KM
  
20.00

Sürgün

21 Mart 2019
  Kartal Bülent Ecevit KM
  
20.00

Tatar Çölü

22 Mart 2019
  Kadıköy
Halk Eğitim Merkezi
  
20.00

Pürtelaş

22 Mart 2019
  Ümraniye
Cemil Meriç KM
  
20.00

Oburcuk

23 Mart 2019
  Konya
Büyükşehir Belediyesi
  
10.30 | 2 Seans

Neşeli Yuva

24 Mart 2019
  Tuzla
İdriz Güllüce KM
  
14.00

Hay Aksi

24 Mart 2019
  Tuzla
İdris Güllüce KM
  
20.00
29
30

Çerkirdek Aile

11 Şubat 2018
  Ümraniye Necmettin
Erbakan KM
  12.00

Babaannemin Çantası

11 Şubat 2018
  Beykoz Ahmet
Mithat Efendi KM
  14.00

Tatar Çölü

27 Mart 2019
  Kadıköy
Halk Eğitim Merkezi
  
20.00

Oburcuk

31 Ocak 2019
 Sultanbeyli N. Erbakan KM
  16.00 

Sürgün

27 Nisan 2018
  Küçükçekmece
  10.00

Pürtelaş

27 Nisan 2018
  Ümraniye
Cemil Meriç KM
  19.30

Sürgün

27 Nisan 2018
  Sultanbeyli
N. Erbakan KM
  20.00

Babaannemin
Çantası

28 Nisan 2018
   Hamidiye Gençlik Merkezi
  14.00

Gog

28 Nisan 2018
  Profilo KM
  20.30

Babaannemin
Çantası

29 Nisan 2018
   Hamidiye Gençlik Merkezi
  14.00