Etkinlik Takvimi

TİYATRAL SANATLAR AKADEMİSİ VAKFI  AYLIK ETKİNLİK TAKVİMİ
MART 2019
ŞUBAT
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
25
26
27
28
01


TATAR ÇÖLÜ

01 MART 2019
  
KADIKÖY HALK EĞİTİM MERKEZİ
 20.00

NEŞELİ
YUVA

02 MART 2019
  
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
 10.30 | 2 SEANS

KELEBEK
AVCISI

02 MART 2019
  
SULTAN SELİM KM
 14.00


SÜRGÜN

02 MART 2019
  
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
 20.00
02
03

KELEBEK
AVCISI

03 MART 2019
  
SULTAN SELİM KM
 14.00


OBURCUK

03 MART 2019
  
CEM KARACA KM
 14.00


HAY AKSİ

03 MART 2019
  
S.TEPE EYÜP SULTAN KM
 20.00
04
05

KELEBEK
AVCISI

05 MART 2019
  
SULTAN SELİM KM
 14.00
06
07
08


HAY AKSİ

08 MART 2019
  
TUZLA ŞİFA KM
 19.00
09


TATAR ÇÖLÜ

09 MART 2019
  
KADIKÖY HALK EĞİTİM MERKEZİ
 20.00
10


NEŞELİ YUVA

10 MART 2019
  
Ü. CEMİL MERİÇ KM
 12.00


SÜRGÜN

10 MART 2019
  
Ü. CEMİL MERİÇ KM
 20.00
11
12
13
14

NEŞELİ
YUVA

14 MART 2019
  
BAŞAKŞEHİR KM
 14.00


TATAR ÇÖLÜ

14 MART 2019
  
ENVER ÖREN KM
 20.00
15


EN UZUN GECE

15 MART 2019
  
SULTAN FATİH KOLEJİ
 10.00
16


HAY AKSİ

16 MART 2019
  
P. YUNUS EMRE KM
 20.00
17


HAY AKSİ

17 MART 2019
  
SARIYER KM
 20.00
18
19
20
21


SÜRGÜN

21 MART 2019
  
K. BÜLENT ECEVİT KM
 20.00


TATAR ÇÖLÜ

22 MART 2019
  
KADIKÖY HALK EĞİTİM MERKEZİ
 20.00


PÜRTELAŞ

22 MART 2019
  
CEMİL MERİÇ KM
 20.00
22
23


NEŞELİ YUVA

23 MART 2019
  
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
 10.30 | 2 SEANS


NEŞELİ YUVA

24 MART 2019
  
İDRİS GÜLLÜCE KM
 14.00


HAY AKSİ

24 MART 2019
  
İDRİS GÜLLÜCE KM
 20.00
24
25
26
27


TATAR ÇÖLÜ

27 MART 2019
  
KADIKÖY HALK EĞİTİM MERKEZİ
 20.00
28
29
30
31
X
PZT
SA
ÇRŞ
PE
CU
CT
PA
28
29
30
31
1
2
3

Asım Dede ile
Zamanda Yolculuk

03 Mart 2018
 İBB Şile KM
  12.00

Çekirdek 
Aile

03 Mart 2018
  İBB Okçular Vakfı
Sahnesi
  14.00

Gog

03 Mart 2018
  Profilo KM
  20.30

Gog

27 Mart 2018
  Tuzla İdris Güllüce KM
  20.00

Asım Dede ile
Zamanda Yolculuk

03 Şubat 2018
  İBB Bağcılar Ebu Bekir KM
  14.00

Babaannemin
Çantası

03 Şubat 2018
  Gürsel Mahalle Konağı
  14.00

Asım Dede ile
Zamanda Yolculuk

03 Mayıs 2018
  İBB Tuzla
İdris Güllüce KM
  13.00

Gog

03 Mayıs 2018
  İBB Güngören
Erdem Beyazıt KM
  20.00

Sürgün

01 Mart 2019
  Konya Büyükşehir Belediyesi
  20.00

Neşeli Yuva

02 Mart 2019
  Konya Büyükşehir
Belediyesi
  10.30 | 2 Seans

Kelebek Avcısı

02 Mart 2019
  Kağıthane
Sultan Selim KM
  14.00

Sürgün

02 Mart 2019
  Konya Büyükşehir
Belediyesi
  20.00

Kelebek Avcısı

03 Mart 2019
  Kağıthane
Sultan Selim KM
  14.00

Oburcuk

03 Mart 2019
  Cem Karaca KM
  14.00

Tatar Çölü

03 Mart 2019
  Sancaktepe
Eyüp Sultan KM
  20.00
4
5
6
7
8
9
10

Pürtelaş

02 Nisan 2018
  KYK Maltepe Öğrenci Yurdu
  19.00

Kelebek Avcısı

05 Mart 2019
 Kağıthane 
Sultan Selim KM
  14.00

Hay Aksi

09 Ocak 2019
  Atatürk Öğrenci Yurdu
  19.00

Sürgün

07 Şubat 2019
  Başakşehir KM
  
20.00

Hay Aksi

08 Mart 2019
  Tuzla Şifa KM
  
19.00

Tatar Çölü

09 Mart 2019
  Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
  
20.00

Neşeli Yuva

10 Mart 2019
  Ümraniye
Cemil Meriç KM
  
12.00

Sürgün

10 Mart 2019
  Bakırköy
Cem Karaca KM
  20.00
11
12
13
14
15
16
17

Gog

14 Mayıs 2018
  Kartal AİHL
  16.00

Tatar Çölü

15 Ocak 2019
  Atatürk Öğrenci Yurdu
  19.00

Tatar Çölü

16 Ocak 2019
  Atatürk Öğrenci Yurdu
  19.00

Neşeli Yuva

14 Mart 2019
  İBB Başakşehir KM
  12.00

Tatar Çölü

14 Mart 2019
  Yenibosna
Dr. Enver Ören KM
  
20.00

En Uzun Gece

15 Mart 2019
  Sultlan Fatih Koleji
  
10.00

Hay Aksi

16 Mart 2019
  Pendik Yunus Emre KM
  
20.00

Hay Aksi

17 Mart 2019
  Sarıyer KM
  
20.00
18
19
20
21
22
23
24

Babaannemin Çantası

21 Ocak 2019
  Ümraniye Cemil Meriç KM
  13.30 | 2 Seans

Neşeli Yuva

19 Şubat 2019
  Güngören
Kültür Merkezi
  
11.00

Sürgün

21 Mart 2019
  Kartal Bülent Ecevit KM
  
20.00

Tatar Çölü

22 Mart 2019
  Kadıköy
Halk Eğitim Merkezi
  
20.00

Pürtelaş

22 Mart 2019
  Ümraniye
Cemil Meriç KM
  
20.00

Oburcuk

23 Mart 2019
  Konya
Büyükşehir Belediyesi
  
10.30 | 2 Seans

Neşeli Yuva

24 Mart 2019
  Tuzla
İdriz Güllüce KM
  
14.00

Hay Aksi

24 Mart 2019
  Tuzla
İdris Güllüce KM
  
20.00
25
26
27
28
29
30
31

Çerkirdek Aile

11 Şubat 2018
  Ümraniye Necmettin
Erbakan KM
  12.00

Babaannemin Çantası

11 Şubat 2018
  Beykoz Ahmet
Mithat Efendi KM
  14.00

Tatar Çölü

27 Mart 2019
  Kadıköy
Halk Eğitim Merkezi
  
20.00

Oburcuk

31 Ocak 2019
 Sultanbeyli N. Erbakan KM
  16.00 

Sürgün

27 Nisan 2018
  Küçükçekmece
  10.00

Pürtelaş

27 Nisan 2018
  Ümraniye
Cemil Meriç KM
  19.30

Sürgün

27 Nisan 2018
  Sultanbeyli
N. Erbakan KM
  20.00

Babaannemin
Çantası

28 Nisan 2018
   Hamidiye Gençlik Merkezi
  14.00

Gog

28 Nisan 2018
  Profilo KM
  20.30

Babaannemin
Çantası

29 Nisan 2018
   Hamidiye Gençlik Merkezi
  14.00