Neden Tiyatral Sanatlar?

İçeriği ve sunumuyla toplum vicdanının sesidir. Toplumda bozulma tehlikesi taşıyan değerleri koruma refleksi gösterir. Bu yönüyle tiyatronun toplumsal yön verici etkisi yüksek düzeydedir.

Kurucular | Yönetim

Tiyatronun her alanına iyi yetişmiş insanlar kazandırmayı hedefleyen Vakıf yönetimi, bu amaç için uzun yılların gerektiğinin bilinciyle hareket eden genç sanatseverleri kadrosunda tutmaya özen gösterir.

Biz Kimiz

Tiyatro toplumsal yozlaşmayı engellemek için bir çaba sarfeder ve izleyicilerin zihnini ve motivasyonunu ayakta tutmak ister. Bu yönüyle de yanlışın eleştirisidir. Politikalar, savaşlar, değerlerin kaybı, manevi çöküş ve kültürel yozlaşmaya karşı eleştiridir.

Faaliyet Alanlarımız

Türkiye'de tiyatro sanatını ve sektörünü iyi yetişmiş insan gücüyle beslemeyi hedefleyen Tiyatral Sanatlar Akademisi Vakfı 4 temel faaliyet alanına odaklanmaktadır. Bunlar eğitim, rodüksiyon ve etkinlik, yayıncılık ve raporlama faaliyetleridir.

Kurumsal Kimlik

Tiyatral Sanatlar Akademisi Vakfı'nın kurumsal bilgilerine, kataloglarına, tanıtım metinlerine, broşürlerine ve logosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Neredeyiz?

TİYSAV, İstanbul 4. Levent'te, tüm ulaşım hatlarına en yakın bölgede yer alır. İki prova sahnesi, rejileri ve derslikleriyle butik bir eğitim ve prodüksiyon atölyesi hizmeti vermektedir.